Команда «Атака-Автотранс» виграла чемпіонат Полтави з футболу

Команда «Атака-Автотранс» виграла чемпіонат Полтави з футболу

30.10.2020

Футбольна команда «Атака-Автотранс» достроково оформила чемпіонство в Полтаві та продовжує змагатися за Кубок міста з футболу.

Пряма мова:

Михайло Прядко, нападник ФК «Атака-Автотранс»

Ми виграли чемпіонат за три тури до кінця. Думаю, ні в кого немає сумнівів, що ми – кращі. Було багато цікавих матчів. Найбільше запам'яталися дві гри з «Подолом». Це – друга по силі команда після нас, молодці. Дякуємо нашому президенту, Михайлику Сергію Васильовичу, який уже 10 років допомагає нам брати участь у цих змаганнях».

Валентин Горбаньов, тренер ФК «Атака-Автотранс»

«Ми стали чемпіонами вдруге. Сумлінно до цього йшли і неодноразово були призерами. Минулого року виграли осінній кубок. Як завжди, гідно тримаємо стяг «Автотрансу».

Денис Копил, керівник відділу маркетингу групи компаній «Автотранс»

«Хочеться подякувати всім хлопцям, які сьогодні змагалися, були і на запасних лавах, і на полі. Валентину Горбаньову – за його професіоналізм, за те, як він керує командою, веде її, за його дуже великий особистий вклад у розвиток команди «Автотранс».

Група компаній «Автотранс» підтримує розвиток спорту і, зокрема, футболу в Полтаві та області. Пишаємося черговою перемогою нашої команди.

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності